Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Служба у справах дітей та сім`ї Цуманської селищної ради

Форум на тему: Захист прав людини в умовах воєнного стану

12.06.2024 року у Луцьку пройшов форум «Захист прав людини в умовах воєнного стану у Волинській області: виклики та перспективи. Презентація щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини». Захід покликаний не тільки ознайомити громадськість із доповіддю Омбудсмена, а й відшукати механізми подолання викликів щодо порушення прав людини і громадянина на Волині. Серед учасників – представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Юлія Спас, народна депутатка Ірина Констанкевич, заступник голови Волинської облради Григорій Пустовіт, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Також до заходу долучилися представники контролюючих і правозахисних органів, вищих навчальних закладів, органів місцевої влади, громадських і релігійних організацій, благодійних фондів.

09:03 13.06.2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ У ЯКИХ НАРОДИЛАСЯ ДИТИНА !

Просимо звернути увагу батьків, у яких народилася дитина! Кожна сімʼя, у якої народилася дитина, має право на отримання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка". У разі відмови батьків від натуральної допомоги, або ж відсутності пакунків у місцях народження дітей , вони можуть звернутися за грошовою компенсацією «пакунок малюка». Обирати гроші чи пакунок – питання індивідуальне. Якщо батьки все ж таки вирішили звернутись за грошовою компенсацією, то згідно постанови КМУ № 136 від 09.02.2024 отримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок відкритий у Приватбанку з яким Державна служба у справах дітей уклала договір. Для призначення грошової компенсації під час надання комплексної електронної публічної послуги “єМалятко” отримувач надає необхідні для отримання такої компенсації відомості із зазначенням бажання отримати грошову компенсацію, повідомляє про відмову матері/батька, інших родичів, усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьківвихователів, патронатних вихователів дитини від отримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” та зазначає спеціальний рахунок або перевіряє номер спеціального рахунка (за стандартом IBAN) для зарахування грошової компенсації. У разі подання зазначених відомостей в електронній формі на них накладається електронний підпис отримувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, цим підтверджується достовірність поданих даних. Просимо вас бути уважними при зазначені спеціального рахунку у «єМалятко»,адже здійснивши помилку при внесенні такої інформації, кошти вам не зарахуються, а повернуться на рахунок Державної служби України у справах дітей, що в подальшому призведе до затримки в отриманні вами грошової компенсації. З повагою, Управління соціальної та ветеранської політики Луцької райдержадміністрації У Волинській області

09:54 27.05.2024

"КРАЩИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ"

В рамках національної програми "Кращий догляд для кожної дитини" протягом  16-19 квітня 2024 року, відбувся виїзний семінар «Практичні аспекти діяльності служб у справах дітей в рамках розбудови системи кращого догляду для кожної дитини» для спеціалістів  служб у справах дітей Волинської та Харківської областей. В роботі семінару також брали участь начальники служб у справах дітей Закарпатської області. Від Цуманської територіальної громади участь у семінарі взяла начальник служби у справах дітей Ріта Овчиннікова. Мета навчального семінару: зміцнення потенціалу спеціалістів служб у справах дітей, які працюють з сім’ями у яких виховуються діти, в територіальних громадах Волинської та Харківської областей. Впродовж 3 днів семінару були проведені презентації, організовані зустрічі із спеціалістами "Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" в м. Ужгород та  з творчою і ефективною командою фахівців в ГО "Неємія", які надають соціальні, психологічні, юридичні та освітні послуги.  Представники від 3 областей ділились досвідом своєї роботи.  

09:49 22.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь