Програми

Програми "Підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2018-2020 роки

Програми "Будівництва, капітального ремонту та поточного ремонту системи зовнішнього освітлення, будівництво систем організацій дорожнього руху на території Цуманської селищної ради на 2018р."

Програми "Використання та охорони земель на території Цуманської селищної ОТГ на 2018-2019 роки."

Програми "Забезпечення розробки містобудівної документації на території Цуманської селищної ОТГ на 2018р."

Програми "Підтримки громадського формування з охорони громадського порядку "Варта Цумань" на території смт. Цумань, Цуманської селищної ОТГ на 2018р.

Програми "Розвитку житлово-комунального господарства по Цуманській селищній об'єднаній територіальній громаді (охороні та раціональному використанні природних ресурсів, водопровідно - каналізаційне господарство) на 2018-2020 роки."

Програми "Розвитку фізичної культури, спорту та туризму в Цуманській ОТГ на 2018-2020 роки."

Програми "Розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою по Цуманській селищній об'єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки."

Програми "Розвитку культури, духовності сім'ї, та молоді в Цуманській ОТГ на 2018-2020 роки."

Програми "Утримання та розвитку інфраструктури доріг по Цуманській селищній об'єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки."

Програми "Соціального захисту населення Цуманської об'єднаної територіальної громади на 2018р."

Про схвалення програми організацій та проведення громадських робіт на 2018р.

Програми "Фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення по Цуманський селищній раді на 2018р."