Громадські обговорення

Цуманська селищна рада повідомляє про проведення громадських обговорень «Детального плану території в смт. Цумань Ківерцівського району Волинської області».

10:37 23.10.2018

Цуманська селищна рада повідомляє про проведення громадських обговорень «Детального плану території житлового будинку в смт. Цумань Ківерцівського району Волинської області».

10:02 22.10.2018

10:01 22.10.2018

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту

Цуманська селищна об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І – категорії (із соціальної роботи); начальника відділу освіти, молоді та спорту.

11:10 25.09.2018