Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр.Переходько Вікторії Володимирівні

Дата: 02.09.2024 15:44

смт Цумань

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр.Переходько  Вікторії  Володимирівні

Відповідно п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12,93, 120, 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 4, 15-17, 24 Закону України «Про оренду землі», селищна рада

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (для придбаного приміщення №14 -нежитлове)(код КВЦПЗ - 01.13),площею 0,1302га кадастровий номер 0721884000:01:001:0130, яка розташована в  межах с.Липне, вул..Незалежності,76Є Луцького району Волинської області.

2. Виконавчому комітету Цуманської селищної ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації комунальної власності на земельну ділянку площею 0,1302 га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0130 для іншого  сільськогосподарського призначення (для придбаного приміщення №14 -нежитлове ) (код КВЦПЗ –01.13), яка розташована в межах с.Липне вул.Незалежності,76Є Луцького району Волинської області.

3. Передати в оренду громадянці Переходько  Вікторії  Володимирівні (власнику придбаного приміщення), терміном на ____(_____) років земельну ділянку комунальної власності площею 0,1302 га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0130 із цільовим призначенням(код КВЦПЗ – 01.13) для іншогосільськогосподарськогопризначення, яка розташована розташована в межах с.Липне вул.Незалежності,76Є Луцького районуВолинської області.

4.Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі ___% (__________ відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5.Доручити селищному голові Цуманської селищної ради Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з гр.Переходько  Вікторією  Володимирівною договір оренди землі на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

6. Зобов’язати громадянку Переходько  Вікторію  Володимирівну

зареєструвати речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства та дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                               Анатолій ДОРОШУК

Демчук