Про встановлення туристичного збору на території Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області на 2025 рік

Дата: 01.07.2024 14:04

РІШЕННЯ                                    Проєкт

від __________року                     смт Цумань                                     № ____

Про встановлення туристичного збору на території  Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області на 2025 рік

Керуючись Законом України від 23.11.2018 року № 2628-VIII «Про
внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», Податкового Кодексу України, відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
селищна рада

1. Встановити на території Цуманської селищної ради  місцевий збір - туристичний збір.

2. Встановити ставку збору за кожну добу тимчасового розміщення однієї особи у місцях проживання (ночівлі), у наступних відсотках від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року:

для внутрішнього туризму - 0,5 %;

для в’їзного туризму – 5 %

3. Платники збору, база справляння, порядок нарахування та сплати,
податкові агенти та місця проживання визначаються у ст. 268 Податкового
кодексу України.

4. Рішення набуває чинності з 01.01.2025 року, секретарю селищної  ради (Януль Т.І.) оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.

5. Рішення Цуманської селищної ради №25/6 від 05.07.2023 р. «Про встановлення туристичного збору на території  Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області» визнати таким, що втратило чинність.

6. Організацію виконання та контроль за правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати податку здійснює Ківерцівське відділення державної податкової  інспекції ГУ ДПС у Волинській області.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії  - Пелих М.В.)

Селищний голова                                                                      Анатолій ДОРОШУК

Януль