ВАКАНСІЯ !

Дата: 30.04.2024 15:06

про наявність вакантної посади

спеціаліста І категорії

Служби у справах дітей та сімї

Цуманської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 р. № 389-VІІІ зі змінами та доповненнями, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» від 12.05.2022р. № 2259-ІХ, виконавчий комітет Цуманської селищної ради  оголошує про наявність вакантної посади спеціаліста І категорії Служби у справах дітей та сім’ї Цуманської селищної ради 1 (одна) штатна одиниця.

Опис вакантної посади

Назва та категорія

посади

Спеціаліст І категорії Служби у справах дітей та сім’ї Цуманської селищної ради. Посаду віднесено до сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Кваліфікаційні вимоги

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра у соціальній сфері, або за спеціальністю «Право», «Психологія» або педагогічна освіта;

- без вимог до стажу роботи;

- вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

• здійснює роботу щодо виявлення та соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, залишились без піклування батьків, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, ведення обліку дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та надання їм первинної соціально-реабілітаційної допомоги;
  • готувати матеріали про стан сімї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, і в якої є ризик відібрання дитини чи дитина відібрана без позбавлення батьківських прав на розгляд комісії з питань захисту прав дитини;
  • проводити організаційно-профілактичні заходи, спрямовані на запобігання соціального сирітства та попередження негативних явищ у дитячому середовищі, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень тощо.

Додаткова інформація з питань вакантної посади

Прийом документів, а також інша додаткова інформація здійснюється за адресою: вул. Грушевського, 2 смт Цумань, Цуманська селищна рада

Овчиннікова Ріта Георгіївна тел. 0988879425