Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення(для обслуговування приміщень) та передачу її в оренду гр.Шниту Миколі Івановичу

Дата: 29.04.2024 15:22

смт Цумань

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення(для обслуговування приміщень) та передачу її в оренду гр.Шниту  Миколі  Івановичу

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 79-1, 93, 120, 122Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 4, 15, 24 Закону України «Про оренду землі», селищна рада

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування придбаних приміщень(код КВЦПЗ –01.13),площею 0,3924га кадастровий номер 0721886200:02:001:0156, яка розташована в с.Городище, вул.Вишнева,45 Луцького району Волинської області.

2.Виконавчому комітету Цуманської селищної ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації комунальної власності на земельну ділянку площею 0,3924га, кадастровий номер 0721886200:02:001:0156 для іншого  сільськогосподарського призначення (для обслуговування придбаних приміщень) (код КВЦПЗ –01.13), яка розташована  в с.Городище, вул. Вишнева,45 , Луцького району Волинської області.

3. Передати в оренду гр. Шниту  Миколі  Івановичу ,терміном на ___ (__________) років земельну ділянку із цільовим призначенням для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування придбаних приміщень (код КВЦПЗ –01.13),площею 0,3924га,кадастровий номер 0721886200:02:001:0156, яка розташована в с. Городище, вул.Вишнева,45   Луцького району Волинської області.

4. Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі _____% (_______ відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з гр. Шнит  Миколою Івановичем договір оренди землі на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

6. Зобов’язати  гр. Шнита  Миколу  Івановича   зареєструвати речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства та дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                      Анатолій ДОРОШУК

Демчук