Про надання дозволу на встановлення малої архітектурної споруди для здійснення підприємницької діяльності гр. П

Дата: 01.04.2024 15:07

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ                         Проєкт

Про надання дозволу на встановлення малої архітектурної                                                             споруди для здійснення підприємницької діяльності                                                                                гр. Папежук  Олені  Василівні.

Відповідно до ст. ст. 98, 99, 100, 101 Земельного кодексу України, ст. ст. 402, 403, 404 Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», розглянувши заяву  Папежук  Олени  Василівни, селищна рада

1. Надати  дозвіл  громадянці Папежук  Олені  Василівні   на встановлення   малої    архітектурної  споруди для здійснення  підприємницької   діяльності в смт Цумань  по вулиці Васильєва.

2.Громадянці   Папежук  Олені  Василівні     замовити   виготовлення та оформлення паспорта прив’язки   тимчасової   споруди у відповідності до пункту 2.6. Наказу Міністерства  регіонального   розвитку, будівництва та житловокомунального  господарства        України  від   21.10.2011 року № 244 « Про затвердження порядку розміщення  тимчасових  споруд   для провадження   підприємницької  діяльності».

3. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти на постійну  комісію з питань земельних  відносин, природокористування, планування  території, будівництва, архітектури, охорони  пам’яток, історичного  середовища та благоустрою.

Селищний голова                                                                                            Анатолій ДОРОШУК