Про внесення змін до  штатних розписів закладів та  установ Цуманської селищної ради  з 01.04.2024 року

Дата: 28.03.2024 16:33

ПРОЄКТ-РІШЕННЯ

від «___»   квітня 2024р.         смт Цумань                                    №____

Про внесення змін до  штатних розписів закладів

та  установ Цуманської селищної ради  з 01.04.2024 року

Відповідно до  ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», селищна рада

1. Внести  зміни  та  затвердити   в  новій  редакції  штатні  розписи:
    1. Штатний розпис Цуманського  ліцею  Цуманської селищної ради, згідно додатку 1;
    2. Штатний розпис Карпилівського  ліцею  Цуманської селищної ради, згідно додатку 2;
    3. Штатний розпис Скреготівської початкової школи Цуманської селищної ради згідно додатку 3;
    4. Штатний розпис Городищенського ліцею  Цуманської селищної ради згідно додатку 4;
    5. Штатний розпис Липненського ліцею  Цуманської селищної ради згідно додатку 5.
    6. Штатний розпис Холоневицького  ліцею Цуманської  селищної ради згідно додатку 6.
    7. Штатний розпис Берестянського  ліцею  Цуманської  селищної ради згідно додатку 7.
    8. Штатний  розпис  Сильненського  ліцею  Цуманської  селищної ради згідно додатку 8.
    9. Штатний розпис  Башликівського  ліцею Цуманської   селищної  ради згідно  додатку 9.
    10. Штатний розпис  Грем»яченського  ліцею Цуманської  селищної ради згідно  додатку 10.
    11. Штатний розпис  Кадищенської  початкової  школи  Цуманської  селищної згідно ради  додатку 11.
    12. Штатний розпис  ЗДО «Сонечко»  смт. Цумань  Цуманської  селищної ради згідно додатку 12.
    13. Штатний розпис  ЗДО «Сонечко»  с.Сильне   Цуманської  селищної ради згідно додатку 13.
    14. Штатний розпис  ЗДО «Сонечко»  с. Берестяне  Цуманської  селищної ради згідно додатку 14.
    15. Штатний розпис  ЗДО «Телесик»  с. Карпилівка Цуманської  селищної ради згідно додатку 15.
    16. Штатний розпис  ЗДО «Теремок»  с. Городище  Цуманської  селищної ради  згідно додатку 16.
    17. Штатний розпис  ЗДО «Сонечко»  с. Грем»яче  Цуманської  селищної ради згідно  додатку 17.
    18. Штатний розпис  ЗДО «Колобок» с. Холоневичі  Цуманської  селищної ради згідно додатку 18.
    19. Штатний розпис  ЗДО «Сонечко»  с. Липне  Цуманської  селищної ради згідно додатку 19.
    20. Штатний розпис  Дитячої  музичної школи   Цуманської  селищної ради згідно  додатку 20.
    21. Штатний розпис  Будинку  дитячої та юнацької творчості  Цуманської  згідно селищної ради  додатку 21.
    22. Штатний розпис  Місцевої пожежної охорони  Цуманської  селищної ради  згідно додатку 22.
    23. Штатний розпис Комунального закладу «Лопатенський історико-природничий музейний комплекс» Луцького району Волинської області згідно додатку 23.
    24. Штатний розпис  Комунальної установи «Центр наданняя соціальних послуг»   Цуманської  селищної ради згідно додатку 24.
    25. Штатний розпис  Служби  у  справах дітей та сім»ї    Цуманської  селищної ради  згідно додатку 25.
    26. Штатний розпис  апарату   Цуманської  селищної ради  згідно додатку 26.’

2.     Відділу бухгалтерського обліку проводити нарахування заробітної  плати відповідно до нової редакції  затвердженого штатного розпису.

3.        Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                            Анатолій ДОРОШУК