Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж земельної ділянки

Дата: 27.03.2024 12:05

РІШЕННЯ                                                             проєкт

від                            року                  смт Цумань                              №

Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 05.03.2024 року та рецензію на звіт про оцінку земельної ділянки, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, керуючись ст.ст.12,  116, 127, 128 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цуманська селищна рада

1. Затвердити «Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки» площею 0,1795га,  яка  розташована за адресою: вул. Перемоги, №78,
с. Берестяне, Луцький район, Волинська область, кадастровий номер 0721880401:01:001:0016.

2.Затвердити ціну продажу забудованої земельної ділянки, із земель житлової та громадської забудови, площею 0,1795 га,  цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 0721880401:01:001:0016, що намічена для продажу Онопченко Оксані Петрівні, яка  розташована за адресою: вул. Перемоги, 78,  с. Берестяне, Луцький район, Волинська область на підставі Висновку оцінювача про ринкову вартість земельної ділянки  від 12.03.2024  року у розмірі 184 023,00грн. (сто вісімдесят чотири тисячі двадцять три гривні 00 коп.) та відповідно ціну одного квадратного метра земельної ділянки у розмірі 102,52 грн. (сто дві гривні 52 коп.).

3. Передати у власність шляхом продажу гр. Онопченко Оксані Петрівні земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (Код КВЦПЗ 03.07), загальною площею 0,1795га, кадастровий номер 0721880401:01:001:0016, по вул. Перемоги, 78, в с. Берестяне, Луцького району Волинської області.

4. Провести продаж земельної ділянки загальною вартістю 184 023,00 грн. (Сто вісімдесят чотири тисячі двадцять  три гривні 00 копійок) в розрахунку 102,52 грн. (сто дві гривні 52 копійки) за 1 м2.

5. Уповноважити селищного голову Цуманської селищної ради Дорошуку А.В. укласти від імені Цуманської селищної ради з Онопченко О.П. Договір купівлі-продажу земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови, площею 0,1795 га,  цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 0721880401:01:001:0016 у власність на затверджених умовах, який підлягає нотаріальному посвідченню.

6.Громадянці Онопченко Оксані Петрівні:

6.1 Упродовж  тридцяти календарних днів з дня отримання рішення, але, в будь-якому разі не пізніше 10 травня 2024 року укласти з Цуманською селищною радою договір купівлі-продажу земельної ділянки та провести оплату вартості земельної ділянки згідно з діючим законодавством;

6.2 Для укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки надати довідку з податкового органу про відсутність заборгованості по сплаті орендної плати за відповідну земельну ділянку на дату укладання договору.

Наявність заборгованості по сплаті орендної плати є підставою для відмови в укладанні договору купівлі-продажу земельної ділянки.

7. Витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу земельної ділянки, сплачуються за рахунок гр. Онопченко О.П.

8. Припинити дію договору оренди землі від 01.12.2015 року, укладеного між Берестянською сільською радою та гр. Оропченко О.П. (номер запису в Державному реєстрі земель про реєстрацію іншого речового права: 12651885 від 21.12.2015 р.) з дати набуття гр. Онопченко О.П. права власності на земельну ділянку, зазначену в п.1.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                               Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук