Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище))
ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ПРОЄКТ РІШЕННЯ
смтЦумань
Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище))за межами с.Знамирівка
Керуючись п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12,19, 79-1, 122, 123, 126, 186 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити технічну документацію щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище)),(КВЦПЗ 03.15), площею 1,0000 га, кадастровий номер 0721887600:03:001:1539, яка розташована за межами с.Знамирівка Луцького району Волинської області.
2. Виконавчому комітету Цуманської селищної ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації комунальної власності земельної ділянки площею 1,0000га, кадастровий номер 0721887600:03:001:1539,для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище)),яка розташована за межами с.Знамирівка Луцького району Волинської області.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).
Селищний голова Анатолій ДОРОШУК
Третяк