Про проведення громадських слухань

Дата: 09.04.2024 14:59

Цуманська селищна рада Луцького району Волинської області повідомляє про проведення процедури громадських обговорень (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації  «Детальний план території житлового будинку по  вулиці Незалежності,112 в смт Цумань Луцького району Волинської області». Замовник розроблення – Цуманська селищна рада. Розробник проекту – ТзОВ «АРТ БУД ПРОЕКТ»

Слухання відбудуться 09.05.2024 року о 11 год в приміщенні Цуманської селищної ради за адресою: Волинська область, смт Цумань, вул. Грушевського, 2.

Ознайомитися з детальним планом, подати свої пропозиції та зауваження можна за адресою: смт Цумань, вул. Грушевського, 2 (кабінет діловода), з 09.04.2024 р. по 09.05.2024 року.