Дата: 07.02.2024 14:34

смтЦумань

Про внесення змін до рішення сесії Цуманської селищної ради №5/139 від 16.02.2021року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого  сільськогосподарського призначення(обслуговування приміщення складу ядохімікатів)» гр. Арендарчуку  Володимиру Петровичу

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Земельного кодексу України,селищна рада

1. Внести зміни до рішення Цуманської селищної ради №5/139 від 16.02.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого  сільськогосподарського призначення(обслуговування приміщення складу ядохімікатів)» гр. Арендарчуку  Володимиру Петровичу, а саме: в п. 4 рішення:

«4. Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.»

замінити та викласти в наступній редакції:

«4. Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі _______ (________) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.».

2. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                              Анатолій ДОРОШУК

Демчук