Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення(для обслуговування приміщень) та передачу її в орендуТОВ «Волинь Терра Нова»

Дата: 18.01.2024 12:58

смтЦумань

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 79-1, 93, 120, 122Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 4, 15, 24 Закону України «Про оренду землі», селищна рада

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування придбаних приміщень(код КВЦПЗ –01.13),площею 9,3128га кадастровий номер 0721884000:02:000:1964, яка розташована за межами с.Липне, Луцького району Волинської області.

2.Виконавчому комітету Цуманської селищної ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації комунальної власності на земельну ділянку площею 9,3128га, кадастровий номер 0721884000:02:000:1964 для іншого  сільськогосподарського призначення(для обслуговування придбаних приміщень) (код КВЦПЗ –01.13), яка розташована за межами с.Липне, , Луцького району Волинської області.

3. Передати в оренду ТОВ «Волинь Терра Нова» в особі директора Маліновського Анатолія Анатолійовича,терміном на     років земельну ділянку із цільовим призначенням для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування придбаних приміщень (код КВЦПЗ –01.13),площею 9,3128га кадастровий номер 0721884000:02:000:1964, яка розташована за межами с.Липне, Луцького району Волинської області.

4. Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі)       від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5. Доручити Цуманському селищному голові ДорошукуАнатолію Васильовичу підписати з ТОВ «Волинь Терра Нова» в особі директора Маліновського Анатолія Анатолійовича договір оренди землі на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

6. Зобов’язатиТОВ «Волинь Терра Нова» в особі директора Маліновського  Анатолія Анатолійовича зареєструвати речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства та дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                Анатолій ДОРОШУК

Третяк