Дата: 15.12.2023 08:34

РІШЕННЯ                                              Проєкт

від ________  2023 року                   смт Цумань                                   №______

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в с.Холоневичі

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19, 22 , 25, 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12, 20, 125, 126, 186 Земельного Кодексу України, селищна рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється площею 10,2318 га кадастровий номер 0721887600:03:000:1181 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, яка розташована в с.Холоневичі Луцького району Волинської області.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки комунальної власності площею 10,2318 га кадастровий номер 0721887600:03:000:1181, яка розташована в с.Холоневичі Луцького району Волинської області, з цільового призначення – 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на цільове призначення – 14.01 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

3. Виконавчому комітету Цуманської селищної ради внести відомості про цільове призначення земельної ділянки до Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії - Януль Н.В.).

Селищний голова                                                             Анатолій ДОРОШУК

Озарчук