Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр.Юнчику Анд
ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
ПРОЄКТ РІШЕННЯ
смтЦумань
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр.Юнчику Андрію Васильовичу
Відповідно до пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 40, 118,121,186 Земельного Кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», та заяви гр.Юнчика А.В., селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500га, кадастровий номер 0721880400:01:001:0021, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в межах с.Берестяне, вул.Партизанська,,буд.51 Луцького району Волинської області.
2. Передати у приватну власність громадянину Юнчику Андрію Васильовичу земельну ділянку площею 0,2500га, кадастровий номер 0721880400:01:001:0021, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в межах с.Холоневичі, вул.Партизанська,буд.51, Луцького району Волинської області.
3. Громадянину Юнчику Андрію Васильовичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).
Селищний голова Анатолій ДОРОШУК
Третяк