Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності гр. Мельник Ганні Валентинівні

Дата: 02.11.2023 16:41

РІШЕННЯ

від____________ 2023 р.                   смт Цумань                                              №____

гр. Мельник Ганні Валентинівні

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, розглянувши заяву гр. Мельник Ганни Валентинівни, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Громадянці Мельник Ганні Валентинівні на земельній ділянці приватної власності з кадастровим номером 0721855700:01:001:2422, площею 0,1051 га, яка розташована за адресою смт Цумань, вул. Шевченка надати дозвіл  на встановлення  тимчасової споруди загальною площею площею 28 м2.

2. Зобов’язати гр. Мельник Ганні Валентинівні оформити документацію згідно діючого законодавства.

3. Після  оформлення документації здійснити розміщення тимчасових споруд та  письмово повідомити селищну раду про виконання вимог паспортів прив’язки.

4. У випадку, коли тимчасові споруди не будуть встановлені та не розпочнуть свою підприємницьку діяльність на протязі року (починаючи з дати прийняття рішення), дане рішення втрачає чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Федорчука Олега Юрійовича .

.

Селищний голова                                                                   Анатолій  ДОРОШУК

Арендарчук