Дата: 09.10.2023 12:48

РІШЕННЯ                Проект

___________ 2023р.                            смт Цумань                             № _____

Відповідно   ст.26, 33 Закону  України "Про місцеве самоврядування   в Україні",  з метою впорядкування місць знешкодження та утилізації відходів на території Цуманської селищної ради, керуючись ст. 12, 19, 83,92,122,123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про відходи»,  селищна рада вирішила:

1. Надати дозвіл Цуманській селищній раді на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для отримання правовстановлюючих документів на право комунальної власності на земельні  ділянки  із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови - 03.15 для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище)  на території Цуманської селищної ради згідно додатку.

2. Цуманській селищній  раді замовити у відповідній землевпорядній проектній організації розробку документації, вказаної в п.1.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                          Анатолій ДОРОШУК

Озарчук

в межах

0,70