В УКРАЇНІ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ СТАРТУЄ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ

Дата: 18.10.2023 08:43

Міністерство соціальної політики України спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію «Придивись» до Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначається 18 жовтня.Фото без опису

Торгівля людьми — темна сторона нашого світу. Цей злочин може адаптуватися до потреб «ринку», законів, економічної та соціальної ситуації в країні. Він може набувати різних форм: від примусової праці — до сексуального чи домашнього рабства.

Повномасштабна війна, збільшення людей, які були змушені покинути свої домівки, гуманітарна та безпекова кризи — фактори, які сприяють поширенню злочину торгівлі людьми.

Пам’ятайте, що ця проблема ближче, ніж здається. Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

– 102 – поліція;

– 527 – національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми;

– 1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми;

– 112 – служба екстреної допомоги в ЄС.

Інформаційна кампанія створена за підтримки IOM Ukraine з метою запобігання торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції.