Дата: 12.10.2023 09:56

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Цуманська селищна рада;
    смт Цумань, вул. Грушевського, 2; код за ЄДРПОУ – 04333885; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.
  2. Назва предмета закупівлі:  Поточний ремонт будівлі Липненського ліцею Цуманської селищної ради Волинської області (влаштування системи протипожежного захисту, вогнезахист дерев’яних конструкцій, влаштування системи блискавкозахисту спортзалу) за адресою: вул. Шкільна, буд. 26, с. Липне, Луцький район, Волинська область
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-12-001969-a
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: закупівля послуги здійснюється для проведення ремонтних робіт у закладі освіти з метою усунення виявлених порушень правил протипожежної безпеки. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені: встановленими чинними нормативними актами вимог до таких послуг, потребами Замовника, кошторисною документацією.
  5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до виготовленої кошторисної документації за об’єктом та  наявних коштів у кошторисі на закупівлю.
  6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 768321,00 грн з ПДВ.
  7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмету закупівлі було визначено відповідно до виготовленої кошторисної документації.