Про порядок денний  двадцять шостої сесії  Цуманської селищної ради восьмого скликання

Дата: 18.07.2023 14:47

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Проєкт-РІШЕННЯ

2023                       смт Цумань                                     26/

Про порядок денний  двадцять шостої

сесії  Цуманської селищної ради

восьмого скликання

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні», селищна рада

Затвердити для розгляду на пленарному засіданні двадцять  шостої  сесії Цуманської селищної ради восьмого скликання  такий порядок денний :

1.Про зміни до бюджету на 2023 рік.

(Інформує: Привиденець І.М. – начальний фінансового відділу ).

2.Про внесення змін до Програми підтримки підрозділів ЗСУ,ТРО ЗСУ та добровільчого формування територіальної громади Цуманської селищної радина 2023 рік.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

3.Про затвердження Програми захисту населення і території уманської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023-2027 роки.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

4.Про приведення назв посад у відповідальність до Класифікатора професій ДК 003:2010.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

5.Про внесення змін до Програми розвидку житлово- комунального господарства та благоустрою на території Цуманської селищної ради на 2023 рік.

6.Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства

« Цуманська лікарня Цуманської селищної ради» на 2023 рік( нова редакція)

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

7.Про внесення змін до  місцевої Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Цуманська лікарня Цуманської селищної ради» на 20023 рік.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

8.Про надання згоди на укладання договору про поділ об’єкту нерухомого майна натурі, що є спільною частковою власністю.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

9..Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Цуманської територіальної громади на 2023 рік

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

10. Про розмір  батьківської плати за навчання в Цуманській дитячій музичній школі на 2023-2024 роки.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

11.Про списання підручників і навчальних посібників з фонду закладів освіти Цуманської ТГ.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

12.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства « Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради» на 2023 рік.

Інформує: Селищний голова – Дорошук А.В.

13.Про внесення змін до рішення Цуманської селищної ради « Про затвердження Програми забезпечення розробки оновлення містобудівної документації на території Цуманської селищної ради на 2023 рік»

комунальної власності та екології).

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і

обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка) гр..Муньє Валентину Олександровичу ( смт.Цумань вул..Васильєва,15,0,15га)

комунальної власності та екології).

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і

обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка) гр..Левку Ярославу Михайловичу   ( смт.Цумань вул..Відродження ,18,0,1353га)

комунальної власності та екології).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і  обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) гр..Мацюку Олександру Петровичу   ( с.Городище вул..Шкільна ,58,0,25га)

комунальної власності та екології).

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва і  обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) гр..Тимощук Анжелі    ( с .Яківці вул..Чубинського ,35,0,25га)

комунальної власності та екології).

18.Про виключення земельних ділянок з переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

комунальної власності та екології).

19.Про передачу в постійне користування земельних  ділянок КП «ВУЖКГ Цуманської селищної ради».

комунальної власності та екології).

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КП «ВУЖКГ Цуманської селищної ради

21. Про створення робочої групи з розробки

Стратегії розвитку Цуманської селищної територіальної громади

22.Різне.