Про продовження терміну дії договору оренди землі №107 від 07.09.2018 року з гр.Попик Людмилою Прокопівною

Дата: 28.06.2023 11:44

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

смт Цумань

Про продовження терміну дії договору оренди землі №107 від 07.09.2018 року з гр.Попик  Людмилою  Прокопівною

Відповідно ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, 322, 33 Закону України«Про оренду землі», ст.93, 124, 125, 1261 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр.Попик Л.П., селищна рада

ВИРІШИЛА :

1.Продовжити термін дії договору оренди землі №107  від 07.09.2018 року шляхом укладення додаткової угоди до основного договору оренди землі із моменту закінчення строку його дії на 10 (десять) років, укладеного з громадянкою Попик  Людмилою  Прокопівною на земельні ділянки: площею  31,1396 га, кадастровий номер 0721855700:05:000:0443, та площею 3,0522 га,кадастровий номер 0721855700:05:000:0444,для рибогосподарських потреб, які розміщені за межами  смт Цумань Луцького району, Волинської області .

2.Внести наступні зміни до вказаного договору оренди:

2.1. Сторону «Орендодавець» - Волинська обласна державна адміністрація в особі голови Ківерцівської районної державної адміністрації замінити на Цуманська селищна рада.

2.2. Визначити, що права та обов’язки орендодавця за договором оренди землі №107 від 07.09.2018 року , вказаного у преамбулі договору оренди землі Цуманська селищна рада набуває на тих же умовах та у повному обсязі.

2.3. Пункт 8 замінити та викласти в наступній редакції: «Договір укладається на 40 (сорок) років».

2.4. В розділі «Реквізити сторін» сторону «Орендодавець» викласти у редакції відповідно до встановлених реквізитів Цуманської селищної ради.

3.Доручити селищному головіДорошуку Анатолію Васильовичу укласти від імені ради додаткову угоду про продовження терміну дії договору оренди землі та внесення змін до нього згідно даного рішення.

4.Зобов’язати громадянку Попик  Людмилу  Прокопівну укласти і зареєструвати додаткову угоду до договору оренди землі у встановленому законодавством  порядку.

5.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Демчук