ДЕНЬ БАТЬКА!

Дата: 16.06.2023 16:10

18 червня 2023 року, у неділю, в Україні відзначатимуть День батька.

Це свято на честь всіх татусів. Для нас - українців воно має особливе значення, адже безліч наших татусів сьогодні захищають нашу країну від російського вторгнення зі зброєю в руках. Внаслідок війни та вимушеної міграції багато родин досі залишаються розділеними. Саме тому День батька — чудовий привід нагадати один одному про свою любов та підтримку.

Скільки б нам не було років, тато — це найрідніша людина, яка є опорою, підтримкою та прикладом для наслідування. Але через повномасштабне вторгнення тато може бути дуже далеко.Хтось чекає на тата з передової вдома, а хтось — за морями й континентами, допоки не закінчиться війна. Та спільне одне — бажання обійняти своїх тат, сказати їм важливі слова любові та відчути батьківське тепло.

Дорогі татусі!

У День батька хочемо висловити велику повагу вам, хто виховує, захищає, вкладає сили та душу у своїх дітей. Нехай завжди між вами панує розуміння, а діти прагнутимуть бути такими ж людьми з великої літери, як ви!