Дата: 19.05.2023 12:42

Інформуємо, що відповідними розпорядженнями голови обласної військової адміністрації затверджено Порядки надання та використання коштів обласного бюджету, які розроблені на виконання Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2023-2026 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 03.11.2022 року № 19/3.

Порядок надання та використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам для здешевлення вартості  висіяного сертифікованого насіння (розпорядження від 26.04.2023 року №177).

Згідно цього порядку часткову компенсацію вартості насіння (  в розмірі 30 відсотків вартості, але не більше ніж 1.5тис.грн) можуть отримати власники особистих селянських господарств, а також фізичні особи-підприємці, сімейні фермерські господарства та фермерські господарства, земельний банк яких не перевищує 50га, які в поточному році придбали насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва, занесених до Державного реєстру сортів рослин. Документи подаються до 01 липня та 01 листопада до селищної ради у відділ землевпорядкування, екології  та комунальної власності.

Порядок надання та використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам для надання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби (розпорядження від 26.04.2023 року № 178).

Згідно цього порядку дотація надається за утримання молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, власникам тварин, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності. Дотація надається за кожні шість місяців утримання молодняка ВРХ з наростаючим підсумком з урахуванням віку тварин у розмірі: за перші шість місяців утримання від народження – 700гривень за голову; за наступні шість місяців утримання – 1300 гривень за голову. Для отримання дотації отримувачі подають  до 01 червня та 01 листопада до селищної ради у відділ землевпорядкування, екології та комунальної власності такі документи:

заявку для отримання дотації за вирощування молодняка ВРХ за формою   згідно з додатком 1 до цього Порядку;

копію паспортів ВРХ, видані у встановленому порядку відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», а у разі утримання 10 і більше  голів молодняка ВРХ – витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань ( для суб’єктів господарювання);

копію паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки або ID-картки разом із витягом із реєстру територіальної громади (для особистих селянських господарств);

копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової  картки платника податків. Фізичні особи, які через релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою (для особистих селянських господарств);

реквізити міжнародного номера банківського рахунку.

Копії поданих документів засвідчується отримувачем.