Клас безпеки у Башликівському ліцеї

Дата: 18.05.2023 10:21

17 травня 2023 у Башликівському ліцеї відбулося відкриття Класу безпеки

Він забезпечений усіма необхідними матеріалами, за допомогою яких діти будуть вивчати правила пожежної безпеки, потенційну загрозу підозрілих предметів, що можуть виявитися вибухонебезпечними, порядок дій при звучанні сигналів повітряної тривоги і багато інших життєво важливих речей.

У відкритті навчальної аудиторії взяли ючасть юні рятувальники закладу освіти, начальник Луцького РУ ГУ ДСНС області підполковник служби цивільного захисту Руслан Безека,  начальник відділу організації профілактичної роботи Луцького РУ ГУ ДСНС області Сергій Денисюк, провідний інспектор ВЗНС Луцького РУ ГУ ДСНС області Вадим Максимчук, старший інспектор сектору ювенальної превенції Луцького районного управління поліції старший лейтенант поліції Іванна Назарук, представники влади.