Вітаємо переможців ХХVIІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

Дата: 18.05.2023 09:56

17 травня 2023 завершилася ХХVIІІ обласна виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

За підсумками обласної виставки переможцями стали:

Диплом І ступеня - Слісарчук Юлія Петрівна, вчитель музичного мистецтва Берестянського ліцею (практикум «Моніторинг знань учнів з мистецтва у 10-11 класах»);

Диплом І ступеня - Грицай Ніна Василівна, вчитель англійської мови Цуманського ліцею (методичні рекомендації "Формування та розвиток моральних цінностей на уроках англійської мови");

Диплом І ступеня - Веремій Тетяна Степанівна, вчитель англійської мови Пархотюк Вікторія Вікторівна, вчитель польської мови Цуманського ліецю (методична розробка "Інтегровані уроки

(англійська мова та польські мови)");

Диплом ІІ ступеня - Смірнова Надія Олександрівналогопед Городищенського ліцею (методичний посібник "Психічне здоров'я учнів та педагога. Створення організаційно-педагогічних умов для забезпечення психічного здоров’я учнів та шляхи його покращення.")

Диплом ІІІ ступеня - Андрійчук Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури, Зубенко Леся Василівна, вчитель української мови та літератури Цуманського ліцею (методичні рекомендації "Роль літератури та родини у формуванні громадянина – патріота")