Порядок денний та проекти рішень

Дата: 03.04.2023 14:54

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

Проєкт-РІШЕННЯ

2023                       смт Цумань                                     23/

Про порядок денний  двадцять третьої

позачергової  сесії  Цуманської селищної ради

восьмого скликання

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні»,селищна рада

Затвердити для розгляду на пленарному засіданні двадцять третьої  сесії Цуманської селищної ради восьмого скликання  такий порядок денний :

1.Про звільнення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Феня М.Д.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

2.Про звільнення старости с.Липне Мазнюка Ю.В.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

3. Про затвердження на посаду  заступника селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

Селищний голова                                                           Анатолій  ДОРОШУК

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ- ПРОЄКТ

Від                   2023  року

Цумань

Про  звільнення старости с.Липне

Мазнюка Юрія Васильовича.

1.Звільнити Мазнюка Юрія Васильовича – старосту с.Липне  05 квітня 2023 року   з   посади за згодою  сторін згідно п.1.ч.1 ст.36 КЗпП України.

2. Вивести Мазнюка Ю.В. зі складу виконавчого комітету Цуманської селищної ради.

3.Відповідальній за кадрову роботу Акайомовій Т.В. та головному бухгалтеру   селищної ради Бутеєць Н.І. оформити звільнення Мазнюка Ю.В. , та провести повний  розрахунок відповідно до чинного трудового законодавства.

4.Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії селищної ради  з питань  прав людини, законності,депутатської діяльності, етики та регламенту.

Селищний голова                                               Анатолій ДОРОШУК

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ- ПРОЄКТ

Від                   2023  року

Цумань

Про  звільнення заступника селищного

голови з питань діяльності виконавчих органів

Феня Миколи Даниловича.

Відповідно до п.3ч.1 ст.26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування ,на підставі п.1 ч.1 ст.36 КЗпП України селищна рада

1.  Звільнити Феня Миколу  Даниловича - заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів 05 квітня 2023 року з посади за згодою сторін згідно п.1.ч.1 ст.36 КЗпП України.

2. Вивести Феня М.Д. зі складу виконавчого комітету Цуманської селищної ради.

3.Відповідальній за кадрову роботу Акайомовій Т.В. та головному бухгалтеру селищної ради Бутеєць Н.І. оформити звільнення Феня М.Д. , та провести повний розрахунок відповідно до чинного трудового законодавства.

4.Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії селищної     ради  з питань  прав людини, законності,депутатської діяльності, етики та регламенту.

Селищний голова                                               Анатолій ДОРОШУК

РІШЕННЯ

2023 року                                  смт Цумань                            №

Про затвердження на посаду

заступника селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розглянувши пропозиції селищного голови щодо кандидатури на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, селищна рада

1. Затвердити Федорчука Олега Юрійовича на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.
  2. Присвоїти Федорчуку Олегу Юрійовичу 11 ранг 5 категорії посадової особи місцевого самоврядування.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову Дорошука А.В.

Селищний голова                                                                        Анатолій ДОРОШУК