Рік незламних людей, незламної силі волі і незламної країни.

Дата: 24.02.2023 14:15

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році. 24 лютого змінило мирне життя кожного з нас.

Тисячі найкращих українців стали на захист нашої держави і боронять її у цю мить. Тисячі, з перших днів вторгнення, стали волонтерами і одночасно — надійним тилом для наших військових.

Дякуємо нашим ЗСУ, силам спротиву, кожному українцю і українці за стійкість, мужність, силу духу.

Вічна пам'ять і шана загиблим!