Про припинення договору оренди землі (смт Цумань, вул..Грушевського,7Б; 0,0500 га)

Дата: 17.02.2023 16:04

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

смтЦумань

Розглянувши лист керівника РОРГ ХВЄП смт Цумань Громика В.В. про припинення дії договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін, відповідно дост.ст. 12, 20, 122, 126, 141 Земельного Кодексу України, ст.ст. 31, 34 «Про оренду землі», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1.Припинити право оренди земельної ділянки шляхом дострокового розірвання договору оренди землі, за взаємною згодою сторін площею 0,0500 га, кадастровий номер 0721855700:01:001:2141, розташованоної в  смт Цумань, вул.Грушевського,7Б,  Луцького району Волинської області.

2. Доручити селищному голові Цуманської селищної ради Дорошуку А.В. з орендарем в особі керівника РОРГ ХВЄП смт Цумань Громика В.В.  укласти додаткову угоду про дострокове розірвання договору оренди землі  за взаємною згодою двох сторін та акт приймання  передачі земельної ділянки.

3. Керівнику РОРГ ХВЄП смт Цумань Громику В.В. зареєструвати додаткову угоду згідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний  голова                                                          АнатолійДОРОШУК