Про погодження про передачу в суборенду зельної ділянки (ТОВ «Волинь Терра Нова» за межами с.Липне

Дата: 17.02.2023 15:57

смт Цумань

Про  погодження про  передачу   в суборенду  земельної  ділянки (ТОВ «Волинь Терра  Нова» за межами с.Липне

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , статтями 12, 83 Земельного кодексу України, статтями 2,8 Закону України «Про оренду землі», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою селищна рада

1. Надати дозвіл  на передачу  ПАФ «АГРОСТИДИН»  земельної ділянки в суборенду ТОВ «Волинь Терра  Нова»  загальною площею 10,109га, кадастровим  номером 0721884000:02:000:1778, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель запасу, які розміщені за межами с.Липне Цуманської селищної ради та перебувають в користуванні  ПАФ «АГРОСТИДИН»   згідно договору оренди від 25.06. 2021 року зареєстрованого Цуманською  селищною радою  від 02.07.2021 року згідно  витягу  з  Державного  реєстру  речових  прав на  нерухоме  майно  про  реєстрацію  іншого  речового  права за № 42881478.

2. Зобов’язати  ТОВ «Волинь Терра  Нова»   укласти договір суборенди на земельну ділянку та здійснити державну реєстрацію права суборенди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин,  охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії - Януль Н.В.)

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук