До уваги власників земельних ділянок від 1 до 120 га сільськогосподарського призначення та власників від 3-х і більше корів!

Дата: 06.02.2023 12:58
Кількість переглядів: 1953

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги власників земельних ділянок від 1 до 120 га сільськогосподарського призначення та власників від 3-х і більше корів на території Цуманської громади!

У 2022 році понад 3100 агровиробників області отримали фінансову підтримку відповідно до постанови КМУ від 16 серпня 2022 № 918, а саме:

• 845 власників отримали спеціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) у розмірі 5300 гривень на одну корову у сумі  31,8 млн грн.
  • 2 282 власники отримали бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних     угідь     сільськогосподарського     призначення     (1     гектар) 3 100 гривень на 1 гектар у сумі 57,7 млн грн.

Однією з умов отримання бюджетних коштів – відомості про отримувача мають бути внесені до Державного аграрного реєстру.

Зареєструватись в Державному аграрному реєстрі агровиробникам можна за посиланням: https://www.dar.gov.ua/. (Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону).

У 2023 році усі програми фінансової підтримки з державного бюджету будуть фінансуватися через електронний кабінет аграрія – Державний аграрний реєстр.

Зважаючи на вищевикладене, виробникам сільськогосподарської продукції, які утримують від 3 до 100 корів або обробляють від 1 до 120 га землі сільськогосподарського призначення необхідно зареєструватися на сайті https://www.dar.gov.ua/.

За детальною інформацією з приводу реєстрації в Державному аграрному реєстрі просимо звертатися –

• до старост відповідних сіл нашої громади;

або за телефоном:

• 096 199 3870 Григор’єва Мирослава Миколаївна – начальник відділу землевпорядкування комунальної власності та екології;
  • 067 117 8442 Озарчук Наталія Василівна – спеціаліст відділу землевпорядкування комунальної власності та екології;
  • 0500124600 Шпак Оксана Анатоліївна головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Волинської ОДА.