Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Дата: 06.12.2022 14:52

про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий апарат Цуманської селищної ради повідомляє, що розпочата процедура визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

• житлове приміщення (квартира № 2), яке розташоване на території Цуманської селищної територіальної громади за адресою: смт Цумань, вул. 8 березня, 19

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися до виконавчого апарату Цуманської селищної ради (смт Цумань, вул. Грушевського, 2).

Також інформуємо, що відповідно до ч. 2 ст. 335 Цивільного кодексу України, після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.