Про демонтаж самовільно встановленої огорожі, паркану, засобу обмеження автотранспортного руху

Дата: 19.10.2022 12:00

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Проєкт

РІШЕННЯ

Від                2022 року                                                                                       №

Про демонтаж самовільно встановленої огорожі, паркану, засобу

обмеження автотранспортного руху

Відповідно до статей 30, 31, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою смт Цумань, виконавчий комітет селищної  ради

ВИРІШИВ:

1. Здійснити демонтаж самовільно встановленої огорожі, паркану, засобу обмеження автотранспортного руху, розміщених на землях загального користування комунальної власності Цуманської селищної ради, в смт Цумань по вул. Незалежності, які встановлені громадянкою Мартиневич Аллою Олександрівною.

2. Комунальному підприємству «ВУЖКГ Цуманської селищної ради» разом із адміністративною комісією виконавчого комітету Цуманської селищної селищної ради організувати та у місячний термін провести демонтаж огорожі (паркану), засобу обмеження автотранспортного руху на землях загального користування комунальної власності Цуманської селищної ради, в смт Цумань по вул. Незалежності,визначеної актом обстеження.

3. Комунальному підприємству «ВУЖКГ Цуманської селищної ради» забезпечити зберігання демонтованих конструкцій.

4. Встановити, що термін зберігання демонтованих конструкцій складає 1 місяць з моменту демонтажу. Якщо власники демонтованих конструкцій протягом одного місяця не вжили дії щодо їх повернення із зберігання, то КП «ВУЖКГ Цуманської селищної ради» має право на подальше розпорядження цим майном, у тому числі на реалізацію для відшкодування витрат на її демонтаж та транспортування.

5. Рішення виконавчого комітету Цуманської селищної ради розмістити на офіційному сайті Цуманської селищної ради згідно чинного законодавства.

6. Контроль за виконання рішення покласти на заступника голови Арендарчука П.В.

Селищний голова                                                           Анатолій  ДОРОШУК

Озарчук