Про порядок денний вісімнадцятої сесії Цуманської селищної ради восьмого скликання

Дата: 19.08.2022 14:33

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

від                                     смт Цумань                                     18/

Про порядок денний  вісімнадцятої

сесії  Цуманської селищної ради

восьмого скликання

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні»,селищна рада

Затвердити для розгляду на пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Цуманської селищної ради восьмого скликання  такий порядок денний :

1.Про зміни до бюджету на 2022 рік.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

2.Про  затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти (ліцеїв) Цуманської селищної ради з 1 вересня 2022 .

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

3.Про встановлення плати з суб’єктів підприємницької діяльності за прибирання мість торгівлі на території Цуманської селищної ради.

( Інформує : Малиш Ю.А.- директор ВУЖКГ)

4.Про надання дозволу на списання основних засобів та матеріалів  закладів освіти Цуманської селищної ради.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

5.Про затвердження розпоряджень голови ,виданих в міжсесійний період.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

(Інформує: Григор’єва  М.М. – начальник відділу землевпорядкування

комунальної власності та екології).

1. Про надання дозволу на виготовлення технічних  документацій  щодо виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельної частки (паю).

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Тарасюк Тетяні Миколаївні.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Грушевського в смт Цумань.

5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в смт Цумань АТ «Волиньгаз»

6. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності гр. Дубу Анатолію Володимировичу

7. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0072 га на земельних торгах у формі електронного аукціону (смт Цумань,вул. Шевченка).

8. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0030 га на земельних торгах у формі електронного аукціону (смт Цумань,вул. Шкільна).

9. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки для рибогосподарських потреб площею 1,2921 га на земельних торгах у формі електронного аукціону.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,1075 в межах смт Цумань, вул. Отинська.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах с. Грем’яче, вул. Паркова.

12. Про погодження надання земельної ділянки в постійне користування ДП «Ківерцівське ЛГ».

13. Про скасування рішення селищної ради №15/6 від 13.04.2022 року «Про погодження на передачу земельних ділянок під мисливські угіддя».

14. Про погодження на передачу земельних ділянок під мисливські угіддя Ківерцівській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок.

14.Різне.

Селищний голова                                                 Анатолій ДОРОШУК