Про передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення ТзОВ «Шанс Вік»

Дата: 08.04.2022 14:38

РІШЕННЯ

Від 13 квітня 2022 року                  смт Цумань                                        № 15/5

Про передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення ТзОВ «Шанс Вік»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 83, 123, 124, 125, п. 27, 28 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» від 24.03.2022 року, селищна рада

1. Передати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Шанс Вік» земельну ділянку комунальної власності площею 8,0000 га, кадастровий номер 0721880400:01:002:0001 із цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – А.01.01), яка розташована в с. Берестяне, урочище Чверті Луцького району, Волинської області, встановивши наступні умови:

1.1. термін оренди – 11 місяців.

1.2. розмір орендної плати - 8% (вісім відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

2. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу укласти в електронній формі та засвідчити кваліфікованими електронними підписами орендаря і орендодавця договір оренди на земельну ділянку, яка надається в оренду на умовах даного рішення.

3. Зобов’язати ТзОВ «Шанс Вік» дотримуватися прав і обов’язків землекористувача та обмеження прав на землю відповідно до чинного земельного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Озарчук