Про прийняття земельних ділянок водного фонду в комунальну власність

Дата: 10.02.2022 14:32

Проєкт

Про прийняття земельних ділянок водного фонду в комунальну власність

Керуючись ст. 151, 117, 122 Земельного кодексу України, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України №1423 від 28.04.2021року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Прийняти землі водного фонду державної власності у комунальну власність Цуманської селищної ради Волинської області, які розташовані в адміністративних межах території Цуманської селищної ради, згідно додатку 1.

2. Виконавчому комітету Цуманської селищної ради здійснити дії щодо проведення державної реєстрації права комунальної власності на землі водного фонду, які прийняті у комунальну власність згідно додатку 1.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою(голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Арендарчук, 9-43-55

Додаток 1