Про передачу в постійне користування земельних  ділянок КП «ВУЖКГ Цуманської селищної ради»

Дата: 10.02.2022 12:55

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

Проєкт

РІШЕННЯ

від                 2022 р.                  смт Цумань                                   №

Розглянувши клопотання директора КП «ВУЖКГ Цуманської селищної ради», керуючись ст. ст. 92,116, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії, селищна рада

1. Передати в постійне користування Комунальному підприємству «Виробниче управління житлово-комунального господарства Цуманської селищної ради» наступні земельні ділянки:

- площею 0,1000 га кадастровий номер 0721855700:01:001:2453, яка розташована в смт Цумань, вул. Затишна, цільове призначення -  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

- площею 0,3651 га кадастровий номер0721855700:01:001:2446, яка розташована в смт Цумань, вул. Шевченка, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).

2. Комунальному підприємству «Виробниче управління житлово-комунального господарства Цуманської селищної ради» зареєструвати право постійного користування вищезазначеною земельною ділянкою у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Григор’єва