Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за межами с. Сильне (урочище Острів)

Дата: 10.02.2022 12:29

Проєкт

РІШЕННЯ

від                 2022 року                  смт Цумань                             №

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 19, 22, 83, 122, 124, 127, 134-139, 186 Земельного Кодексу України, статтями 19, 20, 22, 25, 26, 30, 50 Закону України «Про землеустрій»,  Законом України «Про оренду землі», селищна рада

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 21 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Сильне, урочище Острів.
  2. Виконавчому комітету вчинити необхідні дії для замовлення розробки проекту землеустро вказаної в п.1 даного рішення

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                        Анатолій ДОРОШУК

Озарчук