ОГОЛОШЕННЯ про вакансію

Дата: 01.02.2022 13:51

ОГОЛОШЕННЯ

Цуманська селищна рада  оголошує конкурс на вакантну посаду посадової особи  місцевого самоврядування в апараті селищної ради та її виконавчого комітету,  а саме :

• спеціаліста ІІ категорії  відділу освіти,  молоді та спорту ( гуманітарний відділ)
  • Відповідно до Порядку проведення конкурсу  та згідно з Типовими професійно- кваліфікаційними характеристиками посад, встановлюються кваліфікаційні умови  до кандидатів на посаду:

громадянство України, освіта – вища за освітньо- кваліфікаційним рівнем не нижче рівня бакалавра відповідного рівня спрямування .

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам  і бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

а) заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби;

б) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

в) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

г) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

д) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

е) копію документа, який посвідчує особу; ( паспорт , інд. код)

є) копію  військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

з) письмову згоду на обробку персональних даних  відповідно до Закону

України «Про захист персональних даних»

Кандидати допущені до участі в конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання  корупції», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається додатково.

Заяви приймаються на протязі 30-ти днів  з дня опублікування оголошення за адресою : смт. Цумань, вул. Грушевського,2 тел.  9-42-60

Селищний голова                                                    Анатолій ДОРОШУК