Розпорядження про скликання сьомої сесії (104,1-ОД)

Дата: 07.05.2021 08:58

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

07 травня  2021 року                  смт Цумань                                     104.1-ОД

Про скликання  сесії

Цуманської селищної ради

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Скликати  сьому сесію Цуманської селищної ради VIII скликання 25 травня 2021 року о 10:00 годині за адресою: смт Цумань вулиця Васильєва будинок№1 (Цуманський БК).

2.Секретарю селищної ради оприлюднити проект порядку денного засідання  на сайті  Цуманської селищної ради.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                           Анатолій ДОРОШУК