Профілактична бесіда з учнями

Дата: 23.12.2021 15:25

07 жовтня 2021 року поліцейські ювенальної превенції Луцького РУП ГУНП у Волинській області старший лейтенант поліції Іванна Назарук спільно з старшим інспектором  сектору реагування патрульної поліції Луцького РУП старшим лейтенантом поліції Артуром Мітасовим зустрілися з учнями Цуманського ліцею та провели профілактичну бесіду з учнями на тему попередження кібергрумінгу,  суїцидальної поведінки серед підлітків (учні старших класів) та дотримання правил дорожнього руху серед школярів молодших класів (2-5кл).

Задля підвищення рівня правової свідомості молоді, учнів Цуманського ліцею поінформовано про особливості відповідальності неповнолітніх.