Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що є у власності гр.Переходько Раїси Денисівни

Дата: 30.11.2021 12:33

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                                Проєкт

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  поділу  земельної  ділянки, що є у власності гр.Переходько  Раїси  Денисівни

Відповідно до пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.30,56 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 118,121,186 Земельного Кодексу України,   заяви Переходько Р.Д., селищна рада

1. Затвердити  технічну  документацію  із землеустрою щодо поділу  земельної  ділянки, що є у власності згідно  Інформаційної  довідки  з Державного  реєстру речових  прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності  на нерухоме  майно, Державного реєстру Іпотек,Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта  нерухомого майна від 31.05.2016р. за №60328999 (площею 0,2500га, кадастровий номер 07218840000:01:001:0497, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд) в межах  с.Липне, вул.Незалежності, буд.91,  Волинської  області.

2.  Громадянці Переходько  Раїсі  Денисівні зареєструвати земельні ділянки  площею 0,2317 га - кадастровий номер 0721884000:01:001:0025,  0,0183 га- кадастровий номер 0721884000:01:001:0026, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,    які  розташовані  в с.Липне ,   Волинської  області .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Демчук