Про внесення змін до Положення про відділ фінансів Цуманської селищної ради затвердженого рішенням селищної ради від 10 листопада 2020 року №35-1/4

Дата: 01.12.2021 16:28

ПРОЄКТ

грудня  2021 року №

смт.Цумань

Про внесення змін до Положення про

відділ фінансів Цуманської селищної ради

затвердженого рішенням селищної ради

від 10 листопада 2020 року №35-1/4

Відповідно до ст. ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Цуманська селищна рада

1. Внести зміни до п.2.3  Положення про відділ фінансів Цуманської селищної ради, а саме замінити Ківерцівський район на Луцький район та викласти Положення в новій редакції з урахуванням внесених змін.
  2.  Уповноважити начальника відділу фінансів Цуманської селищної ради Іванну Привиденець здійснити заходи щодо державної реєстрації вказаних змін, згідно з вимогами чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                  Анатолій ДОРОШУК