Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування придбаного приміщення (колишня льоносушилка) гр. Ройку Ігорю Миколайовичу

Дата: 14.07.2021 11:42

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                                         Проєкт

Відповідно до ст.ст. 12, 79-1, 93, 120, 122, 142, 151, 186-1 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 50, 51 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 4, 15, 24 Закону України  «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,керуючись  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1.Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування придбаного приміщення (колишня льоносушилка), площею 0,2000га (кадастровий номер 0721886200:01:001:0009), яка розташована  в с. Сильне вул..Лесі Українки,50Б Волинської області.

2.Зареєструвати комунальну власність земельної ділянки площею 0,2000 га, кадастровий номер 0721886200:01:001:0009 за Цуманською селищною радою.

3. Передати Ройку Ігорю Миколайовичу, строком на 20 (двадцять) років земельну ділянку із цільовим призначенням (Секція К 16.00) для обслуговування придбаного приміщення площею 0,3000га (кадастровий номер 0721886200:01:001:0009), яка розташована с.Сильне,вул.Лесі Українки,50Б Волинської області.

4. Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку по в розмірі        від нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, за земельну ділянку загальною площею 0,2000 га.

6. Зобов'язати громадянина  Ройко  Ігоря Миколайовича: зареєструвати  речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства;дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

7. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з  громадянином Ройком Ігорем Миколайовичем договір оренди землі  на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                   Анатолій ДОРОШУК

Третяк