важливо «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ»

Дата: 12.07.2021 14:05

Фото без опису

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром з підвищення професійних навичок запрошує депутатів місцевих рад всіх рівнів та їх помічників, працівників апаратів місцевих рад, представників органів самоорганізації населення, старост на онлайн-курс «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ» від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а саме - кафедри державного будівництва! Курс передбачає навчання депутатів місцевих рад щодо порядку реалізації їх функцій та повноважень: ? на пленарному засіданні ради, її постійних і тимчасових комісіях інших робочих органах та виконавчих структурах ради; ? в роботі у виборчому окрузі із територіальною громадою та його представниками, органами самоорганізації населення та комунальними підприємствами, установами і організаціями; ? щодо підготовки, прийняття, участі у реалізації та контролі за рішеннями місцевої ради і програмами розвитку; ? взаємодії з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування, в тому числі із судовими та органами, що забезпечують правопорядок; ? підготовки та направленню депутатських запитів, звернень і запитань. На учасників чекає 5 двогодинних лекцій із використання платформи відеоконференцій «ZOOM». • По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат. • Вартість навчання: 1000 грн Для проходження сертифікаційної програми заповніть гугл форму: https://forms.gle/nJw1EDQi1wh3wkQH7 За тиждень до початку ми відправимо реквізити для сплати навчання, після сплати Ви отримаєте посилання на зум-конференцію.