ПРОТОКОЛ № 3   позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 12.02.2021 09:28

КІВЕРЦІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МІСЦЕВА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

вул. Незалежності,20, м. Ківерці, 45200, тел./факс (265) 21356, е-mail: post@kivadm.gov.ua, ЄДРПОУ 04051394

позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

м. Ківерці                                                                                    11 лютого 2021 року

Головувала: ГОНТАР Алла Анатоліївна – голова районної державної адміністрації, голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – комісії).

Порядок денний:

1.   Про невідкладні заходи для забезпечення готовності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району до ускладнених погодних умов у період з 11 лютого 2021 року.

Інформує: Кузьмов А.В. - начальник Ківерцівського районного відділу УДСНС України у Волинській області.

Присутні: члени комісії, Марищук Олесь Ростиславович - головний лікар комунального закладу Ківерцівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Бончак О.П. – начальник Ківерцівського відділу поліції.

СЛУХАЛИ:

ВИСТУПИВ:

Бончак О.П.

За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, з метою попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню, передусім малозахищеним верствам, та зі значним зниженням температури повітря комісія ВИРІШИЛА:

1. Забезпечити функціонування стаціонарного пункту обігріву під час зимового періоду за адресою м. Ківерці, вул. Привокзальна, 1.

2. Забезпечити:

1) посилений моніторинг обстановки, особливу увагу звернути на роботу соціальних об’єктів, систем життєзабезпечення і транспортної інфраструктури;

2) інформування населення через засоби масової інформації та соціальні
служби щодо місць знаходження пунктів обігріву та допомоги, що в них
надається;

3) визначення маршрутів пропуску транзитного автотранспорту та їх першочергове розчищення від снігу та ліквідації ожеледиці;

4) бути готовими до доповіді у разі потреби.

ДРП №3 філія Луцької ДЕТ

ТОВ «Данко»

Ківерцівський відділ поліції Головного управління Національної поліції в області

Ківерцівський районний відділ УДСНС України

3. Організувати цілодобову роботу із забезпечення сталого транспортного сполучення на автомобільних дорогах;

4. Забезпечити оперативне розчищення на автошляхах і в населених пунктах та профілактичне оброблення дорожнього покриття;

5. Провести превентивну та роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання які здійснюють вантажні та пасажирські перевезення щодо максимального утримання від направлення в рейси транспорту у період ускладнених умов;

6. Забезпечити дієву міжрайонну взаємодію щодо регулювання транспортних потоків у разі необхідності спрямувати великовантажні транспортні засоби у місця відстою.

«Ківерцівський ЦПМСД»

КП «Ківерцівська ЦРЛ»

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

7. Забезпечити стале функціонування об’єктів критичної інфраструктури та систем життєзабезпечення населення, зокрема лікарень, закладів освіти, інших соціально-значимих об’єктів та житлового сектору.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Ківерцівський районний відділ УДСНС України

8. Активізувати роботу щодо виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення для недопущення їх обмороження  загибелі у період низьких температур.

9. Організувати інформування населення про розміщення та функціонування пунктів обігріву.

Територіальні громади

10. Забезпечити організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти з використанням дистанційних технологій.

Термін: 12 лютого 2021 року

Підприємства, установи та організації

11. Перевести працівників на дистанційний режим роботи або скорочений робочий день з дотриманням вимог законодавства України.

Термін:  12 лютого 2021 року

12. Взяти до уваги, що згідно з пунктом 10 Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 та пунктом 10 Положення про Ківерцівську міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 березня 2016 № 85, зареєстрованого в Ківерцівському районному управлінні юстиції у Волинській області 14 березня 2016 року за № 4/163 рішення місцевої комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території району.

(Проголосовано одноголосно)

Голова комісії                                                                                 Алла ГОНТАР

Відповідальний секретар комісії                                               Богдан СНІШКО