Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 03.02.2021 14:22

Цуманська селищна рада , відповідно до розпорядження селищного голови від 02 02.2021 №  33-од «Про оголошення конкурсу» , оголошує конкурс на посаду –директора КП « Виробниче управління житлово-комунального господарства»

- директора КЗ Центру дозвілля , культури та спорту

- спеціаліста І кат. відділу бухгалтерського обліку

- спеціаліста І кат. відділу бухгалтерського обліку( з економічної роботи)

Кваліфікаційні умови  до кандидатів на посаду:

громадянство України, освіта – вища за освітньо- кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра відповідного рівня спрямування ,  стаж роботи не менше 3 років (з досвідом керівної роботи ) – для директорів закладів, для спеціалістів – стаж роботи за фахом не менше 2 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам  і бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

а) заяву про участь у конкурсі,

б) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

в) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

г) копії документів про освіту

д) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

е) копію документа, який посвідчує особу; ( паспорт , інд. код)

є) копію військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

з) письмову згоду на обробку персональних даних  відповідно до Закону

України «Про захист персональних даних»

Претенденти,  допущені до участі в конкурсі на посади директорів КЗ, подають конкурсні пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу, що містить:

1) першочерговий план (презентація) діяльності закладу  протягом одного року;

2) заходи з виконання завдань та реалізації покладених на заклад   функцій,  а також пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення показників його  діяльності;

Претенденти,  допущені до участі в конкурсі на посади спеціалістів складають іспит на знання Конституції України, закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про запобігання  корупції», ЗУ « Про місцеве самоврядування в Україні» , інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Зазначені документи претендент особисто подає разом із заявою про участь у  конкурсному відборі у паперовому вигляді голові конкурсної комісії.

Заяви приймаються на протязі 30-ти днів  з дня опублікування оголошення за адресою : смт. Цумань, вул. Грушевського ,2

тел.  9-42-60

Селищний голова                                                    Анатолій  ДОРОШУК