Конкурс на посаду начальника Служби у справах дітей та сім'ї

Дата: 23.12.2020 11:13

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Цуманська селищна рада, відповідно до розпорядження селищного голови від 23.12.2020 №150 «Про оголошення конкурсу», оголошує конкурс на посаду начальника Служби у справах дітей та сім’ї Цуманської селищної ради. Відповідно до Положення про Службу у справах дітей та сім’ї встановлюються кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду:

Громадянство України, освіта – вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра відповідного рівня спрямування, стаж роботи на керівних посадах відповідного, або нижчого рівня не менше 3-х років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

а) заяву про участь у конкурсі;

б) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

в) дві фотокартки розміром 4х6 см;

г) копії документів про освіту;

д) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

е) копію документа, який посвідчує особу; (паспорт, інд. код)

є)копію військового квитка (для військовослужб овців або військовозобов'язаних);

з) письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних);

Претенденти допущені до участі в конкурсі, подають конкурсні пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу, що містить:

1) першочерговий план (презентація) діяльності Служби протягом одного року;

2)заходи з виконання завдань та реалізації покладених на Службу функцій, а також пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення показників її діяльності;

Зазначені документи претендент особисто подає разом із заявою про участь у конкурсному відборі у паперовому вигляді голові конкурсної комісії.

Заяви приймаються на протязі 30-ти днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Цумань, вул. Грушевського, 2

Тел.. 9-42-60

Селищний голова                                                                   А.В. Дорошук