Про карантинні обмеження

Дата: 22.10.2020 16:24

з 19 жовтня Ківерцівський район перебуває у «червоній» зоні епідемічної небезпеки. На засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій ухвалено рішення про введення на території району заборони на:

• посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;
  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім “автокінотеатрів”);
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
  • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
    • торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
    • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
    • торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання».

Членами комісії обговорено також стан забезпечення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів; забезпечення медичних закладів краю медикаментами, засобами індивідуального захисту для медиків, можливості збільшення ліжко-місць з підключенням до кисневих точок для лікування хворих на COVID-19; проведення заходів задля ліквідації спалахів захворювання у відділенні  стаціонарного догляду для  постійного проживання Територіального центру соціального обслуговування у с. Тростянець, виправній колонії  №84 селища Цумань; забезпеченість навчальних закладів району дезінфекційними та миючими засобами, особливо тих закладів, у яких розміщені дільничні виборчі комісії.

Ухвалено рішення щодо створення резерву паливо-мастильних матеріалів для ліквідації пожеж, загорянь в екосистемах та проведення аварійно-рятувальних робіт в осінньо-зимовий період на території Ківерцівського району.

Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території району.