Про порядок денний тридцять четвертої  сесії  Цуманської селищної ради

Дата: 16.10.2020 12:34

КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Проєкт

жовтня 2020року №

смт Цумань

Про порядок денний тридцять четвертої  сесії

Цуманської селищної ради

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боровицькій Світлані Іванівні.

(Інформує: Григор’єва М.М. - спеціаліст відділу землевпорядкування комунальної власності та екології).

2. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боровицькій Світлані Іванівні.

3. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади майна бібліотек-філіалів Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області, які розташовані на території Цуманської ОТГ.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

4. Про оголошення аукціону на продовження договору оренди нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності .

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

5. Про затвердження Положення про резервний фонд місцевого бюджету Цуманської селищної  об’єднаної територіальної громади.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

6. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Цуманської об'єднаної територіальної громади нерухомого майна, основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів

7. Різне.

Селищний голова                                                           Анатолій ДОРОШУК